همکاران ما

شرکت DMK یکی از هلدینگ های بزرگ لبنی اروپا با بیش از 20 سایت در 9 استان مختلف آلمان، 2 سایت در هلند و سایتهای مختلف بین المللی میباشد. این شرکت با بیش از 7700 نفر پرسنل شیر خام مورد نیاز خود را از بیش از 7000 دامداری تهیه می کند. مشتریان DMK شامل شرکت های بزرگ و خرده فروشی آلمانی و بین المللی ، تولید کنندگان مواد غذایی و مصرف کنندگان عمده محصولات لبنی میباشند. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات از قبیل کره حیوانی، انواع پودر شیرصنعتی (کم چرب و پرچرب)، پودر خامه، خامه فریز، مواد اولیه لبنی برای صنایع غذائی و پودرهای افزودنی ویژه صنعت شیرینی و شکلات را با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای جهانی تهیه نموده و این محصولات را، علاوه بر ارسال به بازار داخلی، به بیش از 100 کشور دنیا صادر میکند. این آمار DMK را در جایگاه بزرگترین شرکت فراوری کننده شیر در بازار آلمان قرار داده است. شرکت DMK با گردش سالانه بیش از 5 میلیارد یورو، در زمره شرکت های پیشرو در صنعت لبنیات دنیا قرار دارد.


شرکت VFI بزرگترین تولید کننده روغنهای تخصصی برای مشتریان صنعتی و روغنهای خوراکی بسته بندی شده برای مصرف خانگی در اتریش میباشد. این شرکت با بیش از 70 سال تجربه و بهره گیری از دانش روز به یکی از بزرگترین عرضه کننده های روغن های تخصصی در جهان تبدیل گردیده است. روغنهای تخصصی VFI در صنایع مختلف غذائی اعم از لبنی، بستنی، شیرینی و شکلات، کیک و کلوچه، بیسکویت و صنایع گوشتی کاربرد دارند.


شرکت والدنر آلمان یک گروه بین المللی با بیش از 1000 کارمند است. این شرکت متشکل از 3 شرکت کاملا مستقل بوده که دفتر مرکزی آن در Wangen آلمان است و دارای 8 شعبه در سراسر جهان می باشد. والدنر علاوه بر تولید لوازم آزمایشگاهی که از آن ها در سراسر جهان استفاده می گردد بلکه تولید کننده دستگاه های بسته بندی نیز می باشد.


شرکت BMI فعال در زمینه تولید محصولات لبنی می باشد که با ارائه محصولات جدید و نوآوری توانسته است در اروپا و بازار جهانی جایگاه مهمی برای خود کسب کند. این شرکت با در اختیار داشتن نزدیک به 30 سایت تهیه شیر و با تکیه بر دانش روز، محصولات خود را متناسب با هر گروه هدف در صنعت لبنیات تولید می کند. با تمرکز روی ترکیبی استراتژیک از محصولات تازه، پنیر و مواد تشکیل دهنده شیر، BMI بعنوان یکی از مهمترین تولیدکننده پودر آب پنیر و لاکتوز و یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات ارگانیک لبنی میباشد.


شرکت ان. تی. پی گلبال یکی از شرکت های موفق در زمینه بازرگانی در کشور آلمان میباشد که با بهره گیری از امکانات و تجربیات خود در صنعت غذا و دارو به یکی از برترین شرکت های بازرگانی دراین حوزه تبدیل گشته است. شرکت ان. تی. پی گلبال به واسطه تمرکز بر نیازهای مشتریان، به یکی از تامین کنندگان خاص صنایع غذائی و داروئی در بازار ایران تبدیل گردیده است.